zabiegi na twarz elektroliza

Elektroliza

Opis

Elektroliza-Termoliza Metoda Du LAC to zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych i trwała depilacja włosów. Du Lac to zabieg wykorzystujący prąd o wysokiej częstotliwości.
W trakcie sesji zamykania usuwania rozszerzonych naczynek nie nakłuwa się skóry, dzięki czemu nie podrażnia się innych naczyń. W naszym gabinecie w Poznaniu zabieg wykonuje tylko profesjonalna osoba, która posiadająca odpowiednie kwalifikacje, by przeprowadzić wszystko prawidłowo.
Przy trwałej depilacji w mieszek włosowy wprowadza się cienką elektrodę, którą niszczy się włos, cebulkę i brodawkę włosa. Zamyka się również naczynko krwionośne odżywiające cebulkę włosa. Po zabiegu mieszek włosowy nie ma zdolności odnowienia się i włos nie wyrasta. Aby uzyskać wymagany efekt czyli całkowity brak włosków w danej partii ciała, zabiegi należy wykonywać kilka razy. Jedna z najbardziej sprawdzonych metod na świecie.
Elektroliza to jedna z najskuteczniejszych metod depilacji, której efekty utrzymują się przez długi czas.
W naszym salonie kosmetycznym w Poznaniu realizujemy zabieg elektrolizy z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, gwarantującego nie tylko najlepsze efekty, ale także pełne bezpieczeństwo.

Korzyści:
– zanikanie tzw. żyłek na twarzy,
– trwałe usunięcie włosów,
– niska cena.

Czas zabiegu 15-30 min.