ICOONE®

ICOONE®

Opis

Nasza klinika w Poznaniu przedstawia rewolucyjną metodę masażu. Icoone to bardzo skuteczny sposób i narzędzie w walce o piękną sylwetkę oraz młody wygląd.
Metoda masażu Icoone® oparta jest na technice masażu podciśnieniowego. Nowoczesne i przełomowe głowice masujące dokonały rewolucji w metodzie. Icoone® to nieinwazyjna metoda do usuwania tkanki tłuszczowej, a także świetna metoda do modelowania sylwetki, walki z cellulitem, luźną skórą oraz wszelkimi objawami starzenia się skóry.
Zabiegi Icoone® skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną szybko, skutecznie i nieinwazyjnie pozbyć się:
-nadwagi i cellulitu,
-lokalnie odłożonej tkanki tłuszczowej, trudnej do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń,
-luźnej i wiotkiej skóry.

Icoone® jest w stanie wpłynąć na pobudzenie głębokich warstw skóry, przez co poprawia się produkcja kolagenu i elastyny.
Wpływa to doskonale na:
-ujędrnienie skóry,
-poprawę napięcia,
-podniesienie owalu twarzy,
-odmłodzenie.
Icoone® jest również bardzo polecany dla kobiet w ciąży (do 3 miesiąca) oraz po porodzie.
Aby uzyskać spektakularne efekty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego (10-15) 2 do 3 razy w tygodniu. Po zakończeniu serii zalecone jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie w celu utrzymania efektu. Bardzo istotnym jest, w trakcie kuracji Icoone®, picie minimum 1,5 litra płynów dziennie oraz trochę aktywności fizycznej. Ma to ogromny wpływ na usunięcie z organizmu produktów przemiany materii, toksyn ze złogów tłuszczowych i cellulitu oraz może pomóc na zmniejszenie apetytu.
Każdy zabieg rozpoczyna się od 20 min masażu na całe ciało BASE o charakterze drenującym, który jest ukierunkowany na ogólne potrzeby organizmu. Następnie przechodzimy na 10 min program tzw. FOCUS ukierunkowany na konkretny problem np. wysmuklenie ud lub talii, wymodelowanie pośladków lub pojędrnienie luźnej skóry na brzuchu itp.
W jednym zabiegu możemy max wykonać 4 FOCUSY.
Każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją.

Korzyści:

-wyszczuplenie,
-ujędrnienie,
-podniesienie pośladków,
-modelowanie sylwetki,
-niwelowanie cellulitu,
-odmłodzenie,
-lifting piersi,
-zmniejszenie obwodow ciała.

Czas trwania zabiegu jest od 30 do 60 min, w zależności od indywidualnych potrzeb.
Chcąc zaproponować Klientom naszej kliniki zlokalizowanej w Poznaniu najwyższe standardy, nie mogliśmy nie dodać do oferty zabiegów Icoone. Ta bezinwazyjna metoda została doceniona przez specjalistów na całym świecie, dlatego jest tak chętnie wybierana przez osoby dbające o własny wygląd.
Posiadamy stosowny sprzęt, gwarantujący bezpieczeństwo i skuteczność przeprowadzanych zabiegów. Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki w Poznaniu!