odchudzanie_meskieg_brzucha_poznan

Opis

Metoda masażu Icoone® oparta jest na technice masażu podciśnieniowego nowoczesnymi głowicami masującymi. Icoone® to nieinwazyjna metoda do usuwania tkanki tłuszczowej, a także świetna metoda do modelowania sylwetki.

Zabiegi Icoone® skierowane są do wszystkich mężczyzn, którzy pragną szybko, skutecznie i nieinwazyjnie pozbyć się:
-lokalnie odłożonej tkanki tłuszczowej, trudnej do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń,
-luźnej i wiotkiej skóry.

Icoone® jest w stanie wpłynąć na pobudzenie głębokich warstw skóry, przez co poprawia się produkcja kolagenu i elastyny.

Wpływa to doskonale na:
-ujędrnienie skóry,
-poprawę napięcia,
-odmłodzenie ciała.

Aby uzyskać spektakularne efekty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego (10-15) 2 do 3 razy w tygodniu. Po zakończeniu serii zalecone jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie w celu utrzymania efektu. Bardzo istotnym jest, w trakcie kuracji Icoone®, picie minimum 1,5 litra płynów dziennie oraz trochę aktywności fizycznej. Ma to ogromny wpływ na usunięcie z organizmu produktów przemiany materii, toksyn ze złogów tłuszczowych oraz może pomóc na zmniejszenie apetytu.

Każdy zabieg rozpoczyna się od 20 min masażu na całe ciało BASE o charakterze drenującym, który jest ukierunkowany na ogólne potrzeby organizmu. Następnie przechodzimy na 10 min program tzw. FOCUS ukierunkowany na konkretny problem np. odchudzenie brzucha.

Każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją.

Efekty:

Icoone® błyskawicznie:
-wyszczupla,
-ujędrnia,
-modeluje sylwetkę,
-odmładza,
-pozwala pozbyć się kilku centymetrów z obwodu.

Czas trwania zabiegu ok. 30 min.